معرفي سوهان قم در نمايشگاه بين المللي تخصصي شيريني و شكلات دبي

(Microsoft Word - 316310321 31731035595)

مديرعامل شركت مدیریت صادرات سحاب؛ حضور و معرفي محصولات صنعت سوهان استان قم در نمايشگاه بين المللي تخصصي شيريني و شكلات دبي را رويداد و فرصتي مهم در عرصه تجارت عنوان كرد.

عادل ربیعی مدیر عامل شرکت مدیریت صادرات سحاب اظهار داشت: در راستای توسعه بازار و حضور در بازارهای بین المللی، محصولات صنعت سوهان قم در نمايشگاه بين المللي تخصصي شيريني و شكلات دبي(YUMMEX) در معرض ديد بازديدكنندگان از سراسر دنيا قرار گرفت.

وي یکی از روش های توسعه بازار و صادرات را حضور در نمایشگاه های بین المللی و ارتباط با مشتريان جديد در عرصه بين الملل عنوان كرد و گفت: نمایشگاه تخصصي شيريني و شكلات يامكس دبی، از نمایشگاه های مهم دنیا به حساب مي آيد که سالانه شرکت های بزرگ شیرینی و شکلات از 42 کشور  به همراه 17پاويون ملي در آن حضور می یابند.
وی اضافه كرد: سال گذشته، در جريان بررسی های صورت گرفته از بازار دبي، ارزيابي فرصت حضور در اين نمايشگاه و مذاكره با پاوين جمهوري اسلامي ايران صورت گرفت و در ادامه برنامه حضور در نمايشگاه تخصصي شيريني و شكلات كه زير شاخه هاي اصلي اين نمايشگاه مي باشد؛ برنامه ريزي و در سال جاري اقدام گرديد.
ربیعی در خصوص اقدامات و دستاوردهاي حضور فعالان این شرکت در نمايشگاه دبي خاطرنشان ساخت: در اين سفر مطالعات ميداني از بازار توزيع محصولات شيريني و شكلات دبي و مقدمات اجرايي شدن ماندگاري و بسته بندي سوهان مذاكرات متعددي با توليد كنندگان و توزيع كنندگان اصلي اين بازار صورت گرفت.
وي در ادامه تاكيد كرد: در اين نمايشگاه، فرصت حضور و معرفي محصولات سوهان استان قم در يك رويداد بين المللي پديد آمد و محصولات این شرکت مورد استقبال بي نظير بازديد كنندگان قرار گرفت و مذاكرات بسيار مثبتي با توزيع كنندگان شيريني جات جهت فروش و صادرات اين محصول به كشورهاي حاشيه خليج فارس، هند و روسيه صورت پذيرفت.